Home Mapa strony Drukuj

agro

left agro

W październiku 2014 r. Spółka Rector Developpement podjął decyzję o wprowadzeniu na polski rynek gamy produktów przeznaczonych dla sektora rolnego, bowiem polskie rolnictwo należy do jednego z najdynamiczniej rozwijających się w Europie.
Inwestycje, środki z funduszy europejskich oraz możliwość eksportu – to czynniki, dzięki którym inwestycje w gospodarstwach rolnych będą rosły znacząco w najbliższych latach.


Na początku, Rector pragnie promować gamę murów oporowych przystosowanych szczególnie do składowania, wewnątrz lub na zewnątrz pomieszczeń, materiałów sypkich, kiszonek, paszy dla zwierząt, nawozów, obornika, a także piasku, kruszywa, węgla, soli, itp.

Gospodarstwa rolne są stałymi użytkownikami rozwiązań proponowanych przez przedsiębiorstwa wytwarzające beton, a w szczególności prefabrykaty z betonu.

Wiele dużych gospodarstw rolnych już dawno dokonało takiego wyboru i zaopatrzyło się w budynki hodowlane wykonane w dużej części z prefabrykowanych systemów betonowych takich jak ściany, kratownice, dwuteowniki, elementy do przemieszczania lub rozdzielania zwierząt, kanały do usuwania odpadów, elementy do składowania odpadów i ekskrementów zwierzęcych.

Rozwiązania w zakresie prefabrykatów z betonu oferowane przez RectorAgro umożliwiają naszym klientom zaspakajanie swoich potrzeb we współpracy z wiarygodnym partnerem przemysłowym, dysponującym ponad 100-letnim doświadczeniem w zakresie produkcji betonu i stosowania prefabrykatów betonowych.

Grupa Rector eksploatuje aktywnie grunty rolne we Francji, prowadząc ponad 300-hektarowe gospodarstwo rolne, w którym uprawia zboża.

RectorAgro dysponuje najpełniejszą na rynku ofertą płyt do składowania i ścian do obudowy. Dzięki tak zróżnicowanej gamie wyrobów, Rector oferuje rozwiązania do składowania o wysokości ścian od 2 do 10 metrów dostosowanej do przedłożonego projektu.

RectorAgro pragnie być partnerem reagującym na najbardziej pilne potrzeby klientów i partnerów; dlatego pełna gama wyrobów AGRO jest dostępna w naszym zakładzie w Toruniu.

 

foto